Допомога закладам освіти для дітей з особливими потребами

Заклади освіти відіграють важливу роль в розвитку та адаптації діток з особливими потребами до майбутнього життя. Там із ними щодня працюють спеціалісти, які ведуть їх за відповідними програмами, підлаштованими під їх потреби. Дитячі садки, мабуть, найбільше впливають на те, зможе дитина піти у звичайний клас дошколи, чи необхідно буде відвідувати інклюзивний. Тому ми прагнемо максимально покращити умови в навчальних закладах, які цього потребують.

Першим нашим проектом стала підтримка єдиного у Волинській області дошкільного закладу освіти, який займається розвитком дітей із вадами слуху та мовлення, а також з такими діагнозами, як аутизм та затримка психічного розвитку. Ми вже втілили в реальність декілька потреб садочка – придбали ноутбук для музичних та інтерактивних занять, та закупили розвиваючі іграшки для дітей. Тепер ставимо за ціль більш масштабні потреби та сподіваємось на підтримку та досвід усіх небайдужих людей!


Співпраця із закладами реабілітації дітей

Реабілітація та адаптація дитини допомагає покращити її соціальні та фізичні навички, полегшити її навчання та і взагалі життя в буденному світі. Технологічний прогрес не стоїть на місці, тому ми постійно зустрічаємось із новими методами лікування таких дітей. Ми у нашому фонді вважаємо, що кожна особлива дитина заслуговує на повноцінне та сучасне лікування, завдяки якому якість її життя значно покращиться.

Ми знаходимось в активному пошуку та завжди відкриті для співпраці із медичними закладами, лікарнями, реабілітаційними центрами та центрами терапії, де допомагають розвиватись дітям з особливими потребами. Тому корисною для нас є будь-яка інформація про заклади, які хочуть та мають можливість досягати мети разом із нами.


Допомога сім’ям з дітьми з особливими потребами

Дитина з особливими потребами в сім’ї завжди передбачає більш скурпульозний догляд, лікування та великі фінансові витрати. Одне лише обстеження може сягати від 3 до 6 тисяч доларів, що не кожні батьки можуть  собі дозволити. Лікування та реабілітація, спеціальні іграшки та відвідування багатьох додаткових занять потребує великих коштів.

Благодійний фонд «ДЕНОВО» також надає підтримку таким сім’ям у вигляді купівлі ліків, необхідних гаджетів, або ж оплати розвиваючих заходів для дитини.


Збір коштів

 • Збір тимчасово закрито

  Потрібно:

  0

  грн.

  Зібрано:

  0

  грн.

  Допомогти

 • Встановлення безпечного дитячого майданчика для садочка

  Потрібно:

  758 187

  грн.

  Зібрано:

  0

  грн.

  Допомогти

 • Збір тимчасово закрито

  Потрібно:

  грн.

  Зібрано:

  0

  грн.

  Допомогти

Більше нашої діяльності у